ارسال به دوست نسخه چاپي 

بازدید مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر و هیأت همراه از شرکت بهپاک

 

آقای دکتر یوسفی مدیر عامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر به اتفاق معاونینشان ( اعضاء محترم هیأت مدیره ) ، در روز یکشنبه مورخ 1398/03/26 از شرکت صنعتی بهپاک بازدید بعمل آوردند .

در این بازدید ایشان به اتفاق هیات همراه با همراهی آقای دکتر شریفی مدیر عامل شرکت بهپاک و معاونین و مدیران واحدهای مختلف شرکت  از نزدیک، از محصولات ، خطوط مختلف تولیدی و واحدهای پشتیبانی شرکت بازدید بعمل آوردند .

پس از برنامه بازدید ، جهت آشنائی با مدیران مجموعه و گزارش عملکرد واحدها ، با کلیه مدیران واحدهای شرکت نشستی برگزار گردید. در این نشست ، ابتدا آقای دکتر یوسفی به نقش و جایگاه بهپاک پرداختند و نسبت به تثبیت و توسعه اشتغال و حرکت در مسیر کیفیت محصولات تولیدی تاکید و اظهار داشتند از آنجائیکه با مایحتاج مردم سر و کار داریم ، زمانی سود حاصله ارزشمند است که محصولات تولیدی ما از بعد کیفیت و ارزش تغذیه ای ، در بالاترین سطح و زبانزد باشد.ایشان همچنین نسبت به حفظ و بهره وری مناسب از دارائیها و اموال شرکت و صحت و سلامت روش و کیفیت کسب سود و مشروعیت درآمدها و فعالیتهای کسب و کار، تآکید کردند.

سپس آقای دکتر ملکی عضو محترم هیـات مدیره و معاون امور شرکتها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر، با توجه به عملیاتی شدن افزایش سرمایه بهپاک ، نسبت به ایجاد ظرفیت های جدید و همت مضاعف در راستای سودآوری بیشتر ، تاکید نمودند .

 در ادامه آقای دکتر فاطمی، عضو محترم هیآت مدیره و معاون مالی ، اقتصادی و منابع انسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر،  با توجه به پیشرفت های بهپاک ، از زحمات و تلاشهای کارکنان قدردانی کرده و اظهار داشتند شاخصهای بهپاک ، روند رشد را نشان می دهند ، لذا بر حفظ و تداوم این روند تاکید کردند . همچنین با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید و با توجه به وضعیت کنونی ( قرار گرفتن در وضعیت جنگ اقتصادی ) ، نسبت به اتخاذ تدابیر مناسب تآکید کردند و از تدابیر وسیاستهای اخیر شرکت در جهت رفع تعهدات ارزی و کاهش بدهی ها، ابراز خرسندی نمودند.

در پایان آقای دکتر شریفی ، ضمن تشکر از آقای دکتر یوسفی و هیآت همراه در بازدید از کارخانه و ارائه رهنمودهای ارزنده، مدیریت مشارکتی، کار تیمی و تشریک مساعی را مهم ترین عامل موفقیت بهپاک دانستند و اظهار امیدواری کردند که امسال نیز علی رغم تحریم های موجود، همچون سالهای گذشته ، عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشیم.

 

 

 

تعداد نمایش:1060 /٠٩:٢٨چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨/شماره خبر:٤٨٣