ارسال به دوست نسخه چاپي 

سرپرست جدید گروه توسعه ملی : ارزیابی عملکرد و رسیدن به اولویت بودجه ای در اولویت کارها قرار گیرد.

 

ناصر شاهباز عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران به عنوان سرپرست گروه توسعه ملی منصوب و جانشین سیدمهدی سدیدی شد . به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی مراسم معارفه سرپرست جدید گروه توسعه ملی با حضور برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیران بانک ملی ایران ، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد گروه توسعه ملی و مدیران هلدینگ های تابعه این گروه برگزار شد .

در این مراسم ناصر شاهباز سرپرست جدید گروه توسعه ملی با تشکر از تلاش تمامی مدیران پیشین گروه توسعه ملی ، افزود : از تلاش های آقای سدیدی به عنوان مدیرعامل پیشین تشکر می کنم ، ایشان بر کل مجموعه تسلط مناسبی داشته و آگاهی خوبی از شاخص ها و ارقام ، کسب کرده بودند .

وی وضعیت اقتصادی کشور را تحت تاثیر تحریم های بی سابقه توصیف کرد و گفت : در این شرایط ، باید با هم دلی و تلاش بیشتر مشکلات را حل کرد . همچنین از امروز باید بر اختلافات خط کشیده شود تا تبعات آن دامن گیر گروه و کارکنان نشود و تمرکز روی انجام کار باشد .

شاهباز با اشاره به اینکه شیوه مدیریت او ، مشارکتی است بیان کرد : این شیوه مدیریتی ، اجازه هم فکری را می دهد تا بر مشکلات غلبه کرد و خوشحالیم که امروز مشکلاتی مانند کارگری و نقدینگی در این گروه وجود ندارد .

سرپرست جدید گروه توسعه ملی ، اضافه کرد : مدیران روال کاری خود را انجام و با همان همت و تلاش قبلی ، در این سه ماهه پایانی سال ارزیابی عملکردها و رسیدن به اهداف بودجه ای را در اولویت کارها قرار دهند تا با کمک یکدیگر ، چارچوب کاری بسته شود .

وی در پایان به مدیران توصیه کرد : با حضور و بازدید از شرکت های زیرمجموعه ، ضمن تزریق آرامش به کارکنان و کارگران شریف ، وظایف قانونی خود را به نحو احسن انجام دهند .

 

 

تعداد نمایش:118 /١٢:٤١دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨/شماره خبر:٤٩٣