لغو آگهی (اطلاعیه)دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام ( عملکردسال مالی منتهی 30/09/1398)
پیرو آگهی منتشره در روزنامه اطلاعات مورخ 1398/12/13 مبنی بر دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راس ساعت 10:00 صبح روز شنبه 1398/12/24 ، به اطلاع می رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در تاریخ مذکور بدلیل منع قانونی هرگونه اجتماع به علت شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ، برگزار نمی گردد و تصمیم گیری در خصوص دستورات جلسه به تاریخ بعدی که متعاقبا" اعلام می گردد ، موکول گردید.
 ١٣:١٥ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه پخش برگزاری مجمع بصورت لایو
به اطلاع سهامداران محترم می رساند با توجه به شیوع کرونا ، مجمع شرکت صنعتی بهپاک بصورت لایو از کانال اینستاگرام به آیدی behpakco@ راس ساعت مقرر پخش می گردد.
 ١٥:٠٧ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه
پیرو آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت جهت بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 1398/09/30 که در تاریخ 24 اسفند98 در هتل المپیک (مجموعه ورزشی آزادی) برگزار خواهد شد از سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آنها درخواست می گردد جهت حفظ سلامتی خود و دیگر شرکت کنندگان نکات زیر را رعایت نمایند: 1- خودداری از دست دادن و روبوسی 2- همراه داشتن ماسک و دستکش 3- همراه داشتن خودکار 4- ارسال معرفی نامه نمایندگان و سایر مدارک لازم حداکثر دو روز قبل از مجمع (جهت جلوگیری از رد و بدل کردن کاغذ و .... در روز مجمع) 5- حفظ فاصله ایمنی از دیگر شرکت کنندگان در طول برگزاری مجمع ضمناً خواهشمند است در صورتی که احدی از سهامداران یا نمایندگان حقوقی آنها، علائم سرماخوردگی یا آنفلانزا، دارند توصیه می شود از حضور در مجمع خودداری کنند و سهامدار محترم یا نماینده حقوقی، شخص دیگری را جایگزین ایشان نمایند. همچنین یادآور می شود با توجه به شرایط فعلی، پذیرایی در مجامع خودداری خواهیم کرد. در پایان ذکر این نکته ضروری است اگر مراجع قانونی مجوز برای لغو برگزاری مجامع صادر نمایند مراتب به اطلاع سهامداران خواهد رسید. خواستار سلامتی شما فعالان بازارهای مالی کشور و همه مردم عزیز ایران هستیم.
 ١٤:٠٧ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت صنعتی بهپاک ( سهامی عام )
مجمع عمومی عادی بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 1398/09/30شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) رأس ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1398/12/24 در محل سالن اجتماعات هتل المپیک به آدرس: تهران- ضلع غربي مجموعه ورزشی آزادي، بلوار دهکده تشکیل می گردد. بدینوسیله از صاحبان سهام یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود جهت دریافت برگ ورود به جلسه از تاریخ 20 و 98/12/21با در دست داشتن مدرک شناسائی معتبر به محل دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران خیابان قائم مقام فراهانی، پائین تر از مطهری، خیابان بیست و دوم، پلاک 6 مراجعه نمایند.
 ١٤:٠٢ - چهارشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه سهامداران محترم
با توجه به هشدارهای مکرر و متعدد وزارت بهداشت مبنی بر جدی گرفتن مسئله کرونا ویروس و به منظور پیشگیری از آلودگی وحفاظت کلیه افراد، این شرکت از تاریخ 1398/12/12 تا اطلاع ثانوی از پذیرش حضوری سهامداران و مراجعه کنندگان محترم معذور می باشد.شایان ذکر است که در این مدت کارشناس واحد سهام با شماره تلفن های واحد سهام آماده پاسخگویی خواهد بود.همچنین سهامداران می توانند کلیه امور خودرا از طریق فاکس و یا پست الکرونیکی در صورت نیاز پیگیری نمایند. تلفن واحد سهام: 88323704 (ساعت کاری 8 الی 13) فاکس شرکت: 88341945 Info@behpak.com : پست الکترونیکی
 ١٣:٥٤ - يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شرکت بهپاک
به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی روز دوشنبه مورخ 1398/11/14 از ساعت 9 الی 12 با حضور پرشور کارکنان ، مدیرعامل ، معاونین ، مدیران و مقامات محلی در محل نمازخانه شرکت بهپاک برگزار گردید .
 ٠٩:٣٠ - يکشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه صنایع بهشهر هلدینگ پیشتاز در فروش محصولات غذایی و آشامیدنی
شرکت توسعه صنایع بهشهر در بیست و دومین همایش رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران که هرساله توسط سازمان مدیرت صنعتی در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌شود به عنوان هلدینگ پیشتاز در میان صد شرکت برتر ایران معرفی شد.
 ٠٩:٢٢ - پنج شنبه ٣ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>