برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شرکت صنعتی بهپاک

برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شرکت صنعتی بهپاک

دهه فجر یاد بود حیات دوباره ملت ایران و کشور عزیز ماست

(مقام معظم رهبری)

به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن با شکوهی از ساعت 12 – 10 روز چهارشنبه مورخ 18 / 11 / 1402 با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و مجموعه کارکنان شرکت و با اجرای برنامه هایی از سوی هنرمندان کشوری و استانی در محل نمازخانه شرکت بهپاک برگزار شد.
در این مراسم باشکوه، ضمن پخش سرود ملی و صلوات خاصه، در ابتدا آقای مهندس هرگاهی سرپرست و نائب رئیس هیئت مدیره این شرکت ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی و تبریک این ایام خجسته به همکاران از پیشرفت های شرکت و برنامه های آتی آن صحبت نمودند و از زحمات کلیه پرسنل در رشد و تعالی شرکت تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
در ادامه پس از اجرای گروه موسیقی و قبل از اهدای جوایز، آقای رجبی معاونت اداری و منابع انسانی شرکت ضمن خوشامدگویی به همکاران، ابتدا به تقارن 2 رویداد مهم تاریخی (مبعث نبوی و پیروزی انقلاب اسلامی) اشاره نمودند و ابراز امیدواری کردند که این تقارن افق روشنی برای ایران اسلامی و نیز شرکت بهپاک در برخواهد داشت و همچنین ضمن قدردانی از سرمایه انسانی شرکت، امیدآفرینی و نشاط را به همکاران یادآور شدند.
در انتها از خانواده های معظم شهداء، فرزندان شاغل شهدای شرکت، اساتید داخلی، مزدوجین، برندگان مسابقات طناب کشی و تیراندازی تقدیر و تجلیل شد.
این مراسم با اجرای طنز از طرف هنرمندان استانی پایان یافت.

نوشته های مرتبط