امیرحمزه توسلی به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران انتخاب شد
انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران، امروز در دفتر این انجمن برگزار و امیرحمزه توسلی مدیرعامل شرکت بهپاک با رای بالای اعضا، به عضویت هیئت‌مدیره این انجمن درآمد.
 ٠٨:٠٠ - چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر عامل بهپاک با نماینده ولی فقیه دراستان مازندران دیدار و گفتگو کرد
امیر حمزه توسلی مدیر عامل شرکت بهپاک با حضور در دفتر نماینده معظم ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری با آیت الله محمدباقر محمدی لائینی دیدار و گفت و گو کرد . آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران در این دیدار با استقبال از انتخاب مدیر جوان و انقلابی برای مجموعه بهپاک تاکید کرد: نمی توان گفت که همیشه جوان بمانید اما همواره انقلابی بمانید؛ خصوصیت جوانی آرمانخواهی است که متاسفانه برخی از مدیران به مرور به جای آرمان، گرفتار حرص و آز می‌شوند اما اگر انقلابی بمانند دیگر گرفتار طمع نخواهند شد.
 ٠٩:٥٠ - يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم بهشهر از شرکت صنعتی بهپاک بازدید کرد
غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی از شرکت صنعتی بهپاک بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های خطوط مختلف تولید و محصولات شرکت قرار گرفت.
 ٠٧:٥١ - يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل بهپاک با امام جمعه شهرستان بهشهر دیدار و گفت و گو کرد
امام جمعه شهرستان بهشهر: مدیرعامل جدید بهپاک جوان و انقلابی است . به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک ، امیرحمزه توسلی مدیرعامل شرکت بهپاک با حضور در منزل امام جمعه شهرستان بهشهر با حضرت حجت السلام‌والمسلمین جباری دیدار و گفت وگو کرد.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جدید شرکت بهپاک معرفی شد
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل و هیئت مدیره بهپاک با حضور هیئت مدیره، معاونین و مدیران گروه توسعه صنایع بهشهر و هیئت مدیره بهپاک برگزار شد و امیر حمزه توسلی جایگزین علیرضا شریفی در شرکت بهپاک شد.
 ٠٨:٢٨ - پنج شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رونق و جهش تولید مستلزم عزم راسخ کارگران
مدیر عامل گروه توسعه صنایع بهشهر رونق و جهش تولید را مستلزم عزم راسخ کارگران خواند و عنوان کرد: چرخه مناسب تولید و اقتصاد قوی منوط به فعالیت جامعه کارگری است و تلاش این قشر به حوزه تولید دوام و قوام خواهد بخشید. به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، همزمان با روز کارگر طی مراسمی با حضور مدیرعامل و معاونین از زحمات کارگران نمونه گروه توسعه صنایع بهشهر تقدیر به عمل آمد.
 ١٤:١٧ - يکشنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1398/09/30
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مربوط به سال مالی منتهی به 1398/09/30 شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) رأس ساعت 11:30 صبح روز شنبه مورخ 1399/01/30 در محل سالن اجتماعات شرکت پاکسان و همزمان بصورت آنلاین در اینستاگرام و بدلیل ویروس کرونا ، با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار شد .
 ١٣:٤٥ - دوشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>