حضور سرهنگ قلی پور فرماندهی محترم منطقه انتظامی شهرستان بهشهر درشرکت بهپاک و دیدار با پرسنل این شرکت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر (کلیپ)

حضور سرهنگ قلی پور فرماندهی محترم منطقه انتظامی شهرستان بهشهر درشرکت بهپاک و دیدار با پرسنل این شرکت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر  (کلیپ)

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، جناب سرهنگ قلی پور، فرماندهی محترم منطقه انتظامی شهرستان بهشهر با حضور در شرکت بهپاک، با کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، سرهنگ قلی پور ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به کارکنان شرکت بهپاک، اظهار داشت: کارگران، ستون‌های اصلی اقتصاد کشور هستند و نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جامعه ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به تلاش‌ها و خدمات ارزشمند کارکنان شرکت بهپاک، افزود: این شرکت با تولید محصولات باکیفیت، نقش مهمی در رونق اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال برای جوانان دارد.

سرهنگ قلی پور در ادامه سخنان خود، بر تعهد نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آرامش جامعه، به ویژه برای کارگران و تولیدکنندگان، تاکید کرد.

در این دیدار، آقای مهندس رجبی عضو هیئت مدیره و معاون اداری و منابع انسانی شرکت بهپاک ضمن تقدیر از حضور سرهنگ قلی پور و تبریک این روز به کارکنان، به بیان اهم فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت پرداخت و بیان داشت: امنیت و آرامش یکی از عناصر مهم در سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال است که این نعمت ارزشمند با تلاش شبانه روزی سبزپوشان انتظامی منطقه مهیا می باشد.

گفتنی است در این دیدار جناب آقای حسن زاده معاونت انتظامی و سرکار سرگرد خانم محمدی معاونت فرهنگی اجتماعی فرماندهی منطقه انتظامی شهرستان بهشهر حضور داشتند.

در پایان این دیدار صمیمی ، فرمانده محترم انتظامی با اهدا شاخه  گل به کارگران بخش تولید از سنگربانان خط تولید تجلیل بعمل آوردند.

پخش ویدیو
نوشته های مرتبط